Hakutulokset

Esther Fagerudd

Esther Fagerudd

Nuoriso-ohjaaja

Nuorisotoimisto

esther.fagerudd@jeppis.fi

044 785 1951

Minna Tiistola

Minna Tiistola

Nuoriso-ohjaaja

Nuorisotoimisto

minna.tiistola@jeppis.fi

044 785 1396

Harri Svart

Harri Svart

Nuoriso-ohjaaja

Nuorisotoimisto

harri.svart@jakobstad.fi

044 785 1217

Tiina Höylä-Männistö

Tiina Höylä-Männistö

Nuorisopalvelupäällikkö

Nuorisotoimisto

tiina.hoyla-mannisto@pietarsaari.fi

044 785 1567

Sarah Goodwin

Sarah Goodwin

Nuoriso-ohjaaja ( Fix-klass)

Nuorisotoimisto

sarah.goodwin@jeppis.fi

044 785 1207

Milla Pannula

Milla Pannula

Erityisnuoriso-ohjaaja (Resurssikoulu)

Nuorisotoimisto

milla.pannula@jeppis.fi

040 480 1545

Albert Thiangdee

Albert Thiangdee

Nuoriso-ohjaaja (Harrastamisen Suomen malli)

Nuorisotoimisto

albert.thiangdee@jeppis.fi

044 785 1572

Kenneth Huumarsalo

Kenneth Huumarsalo

Erityisnuoriso-ohjaaja, Tukipolku-ohjaaja

Nuorisotoimisto, Suomen sosiaalidemokraattinen puolue

kenneth.huumarsalo@jeppis.fi

050 086 8155

Miia Puusaari

Miia Puusaari

Projektikoordinaattori (Harrastamisen Suomen malli)

Nuorisotoimisto

miia.puusaari@jeppis.fi

044 785 1513

Jenny Asplund

Jenny Asplund

Nuoriso-ohjaaja

Nuorisotoimisto

jenny.asplund@jakobstad.fi

044 785 1951