Hakutulokset

Maria Sjöblad

Maria Sjöblad

Pedagoginen johtaja sekä varhaiskasvatuksen erityisopettaja

Varhaiskasvatus

maria.sjoblad@jakobstad.fi

044 785 408

Cecilia Andtbacka

Cecilia Andtbacka

Erityisopettaja

Varhaiskasvatus

cecilia.andtbacka@jakobstad.fi

044 785 1509

Ulrika Björkell-Blomqvist

Ulrika Björkell-Blomqvist

Päiväkodinjohtaja

Varhaiskasvatus

ulrika.bjorkell-blomqvist@jakobstad.fi

044 785 1455

Heidi Autio-Enkvist

Heidi Autio-Enkvist

pedagoginen johtaja, Viktorian päiväkoti

Varhaiskasvatus

heidi.autio-enkvist@jakobstad.fi

044 785 1303

Hanna Åbacka-Suomalainen

Hanna Åbacka-Suomalainen

Varhaiskasvatuksen suunnittelija

Varhaiskasvatus

hanna.abacka-suomalainen@jakobstad.fi

044 785 1598

Leila Vihtola

Leila Vihtola

Päiväkodinjohtaja

Varhaiskasvatus

leila.vihtola@pietarsaari.fi

044 785 1585

Madeleine Roos

Madeleine Roos

Päiväkodinjohtaja

Varhaiskasvatus

madeleine.roos@jakobstad.fi

044 785 1303

Taina Heikkinen-Kaivosoja

Taina Heikkinen-Kaivosoja

Päiväkodinjohtaja

Varhaiskasvatus

taina.heikkinen-kaivosoja@jakobstad.fi

044 785 1302

Kirsi Willman

Kirsi Willman

Päiväkodinjohtaja

Varhaiskasvatus

kirsi.willman@jakobstad.fi

044 785 1416

Joanna Sommarlöv

Joanna Sommarlöv

Varhaiskasvatuksen erityisopettaja, Pedagoginen johtaja päiväkoti Alma

Varhaiskasvatus

joanna.sommarlov@jakobstad.fi

044 785 1456