Hakutulokset

Jonas Häggkvist

Jonas Häggkvist

Kotoutumisohjaaja

Kotoutumisyksikkö

jonas.haggkvist@jakobstad.fi

044 785 1505

Elias Ahlskog

Elias Ahlskog

Kotoutumisohjaaja

Kotoutumisyksikkö

elias.ahlskog@jakobstad.fi

044 785 1521

Daniel Huhtamäki

Daniel Huhtamäki

Kotoutumisohjaaja

Kotoutumisyksikkö

daniel.huhtamaki@jakobstad.fi

044 785 1542

Ida Snellman

Ida Snellman

Kotoutumisohjaaja (Pedersören ja Uudenkaarlepyyn yhteyshenkilö)

Kotoutumisyksikkö

ida.snellman@jakobstad.fi

044 785 1556

Marjukka Pariyar

Marjukka Pariyar

Kotoutumisohjaaja (Pedersören ja Uudenkaarlepyyn yhteyshenkilö)

Kotoutumisyksikkö

marjukka.pariyar@jakobstad.fi

044 785 1596

Kotoutumisportti

Kotoutumisportti

Kotoutumisyksikkö

integration@jakobstad.fi

044 785 1686

Samer Tayem

Samer Tayem

Kotoutumisohjaaja, tulkki (Luodon yhteyshenkilö)

Kotoutumisyksikkö

samer.tayem@jakobstad.fi

044 785 1615

Malin Hellstrand

Malin Hellstrand

Kotoutumisohjaaja (Luodon yhteyshenkilö)

Kotoutumisyksikkö

malin.hellstrand@jakobstad.fi

044 785 1905

Eva Gädda

Eva Gädda

hankevastaava Integration Works

Kotoutumisyksikkö

eva.gadda@jakobstad.fi

044 055 9812

Annika Häger

Annika Häger

Kotoutumisohjaaja (Kruunupyyn yhteyshenkilö)

Kotoutumisyksikkö

annika.hager@jakobstad.fi

044 785 1526